Hakkımda

Anasayfa » Hakkımda

Ertan Doğan 2018 yılından bu yana öğrencilerine Online Almanca Kursu deneyimi sunuyor ve her geçen gün geliştirdiği yeni öğrenim methodlarıyla, sektörün en iyisi olmaya doğru ilerliyor.

Ertan Doğan

Merhaba, ben Ertan Doğan. Yaklaşık 16 yıldır profesyonel olarak Almanca eğitimi veriyorum. Viyana’da doğup büyüdüm ve Almanca benim ana dilim. Dil öğrenme tutkum, Hacettepe Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı bölümünde lisans eğitimime yön verdi. Bu süreç, dil öğrenmenin yanı sıra öğretmenlikle de ilgili olduğumu keşfetmemi sağladı.

Goethe Enstitüsü Ankara’da öğretmenlik kariyerime devam ederken, A1’den C2’ye kadar her seviyede Almanca dersleri verdim. Farklı ülkelerden ve kültürlerden gelen öğrencilerle tanışarak dil çeşitliliğine olan ilgimi daha da pekiştirdim. Özellikle Telc ve Goethe B1, B2, C1, C2 Hochschule sınavları konusunda uzmanlık kazandım.

Yıllar içinde edindiğim deneyim ve ana dil avantajım sayesinde, sınavlara hazırlık sürecinde öğrencilere rehberlik etmek, bilgi birikimimi paylaşmak benim için gerçekten keyifli bir deneyim haline geldi. 2023 yılında TELC Sınav Değerlendirici lisansımı alarak dil öğretimindeki uzmanlığımı belgeledim. Bu sertifika, Almanca eğitimine olan bağlılığımı ve öğrencilere etkili bir şekilde yardımcı olma yeteneğimi yansıtmaktadır.

Sizlerle Almanca öğrenme yolculuğunda buluşmak ve birlikte başarıya ulaşmak için sabırsızlanıyorum. Hakkımda daha fazla bilgi edinmek ve benimle iletişime geçmek için lütfen lisansımı inceleyin.

TELC Sertifikasını Gör
Whatsapp
Ece
Ece
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1