Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

İşte sıkça sorulan sorularımızın cevapları! Ertan Doğan’ın online Almanca kursu hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki sık sorulan soruları inceleyin. Eğer sorularınızın cevabını bulamazsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız

Dökümanlar Nelerdir?

A1, A2 ve B1 kurlarında Hueber’ in “Momente” serisi, B2 ve C1 kurlarında Telc’ in “Vielfalt” kitabı kullanılmakla birlikte, Ertan hoca tarafından hazırlanan, içerisinde ders notları ve alıştırmalar bulunan interaktif platform, çalışma kitabı ve derslere ön hazırlık olarak kullanılıyor.
Derslerimiz aynı zamanda “Blended Learning” methoduyla işleniyor. Bu sayede, öğrencilerimize derse girmeden önce hazırlık yapma ve öğrenim haritaları aracılığıyla ders içeriği hakkında ön bilgi sahibi olma fırsatı verirken, çevrimiçi derslerimizde interaktif ve etkileşimli öğrenme deneyimi sunuyoruz.

Yalnızca Gramer mi İşleniyor?

Derslerimiz konuşma ağırlık gerçekleşiyor. Bunun yanı sıra dile ve Alman kültürüne tam anlamıyla hakimiyet sağlamak için gerekli olan okuma, dinleme, konuşma, yazma becerilerini koordineli olarak işleyerek eğitim sunuyoruz.

Kaçırdığım Dersleri Nasıl Takip Edeceğim?

Her dersin video kaydını alıyor ve ders sonrasında öğrencilerimize iletiyoruz. Böylelikle hiçbir dersi kaçırmamış olup, dilediğiniz yerde ve zamanda tekrar etme fırsatı sunuyoruz.

Eğitimler Sınavlara Uygun mu İlerliyor?

Ertan hoca telc sınav değerlendirici lisansına sahip olduğundan, eğitimlerimiz başta telc, Goethe, ÖSD ve TestDaf sınavlarına uygun bir müfredatta işleniyor.

Sertifika Alabiliyor muyuz?

Dünya çapında herhangi bir kurumdan almış olduğunuz sertifikanın Almanya’ da bir geçerliliği yok. Yalnızca telc, Goethe başta olmak üzere girdiğiniz diğer sınavlardan aldığınız sertifikalar geçerli oluyor. Dolayısıyla biz sizleri bu sınavlara hazırlamış oluyoruz.

Sınavı Geçemezsem Ne Olacak?

Uyguladığımız methodla, derse düzenli katılım ve düzenli çalışmayla başarısız olmak neredeyse imkansız. 15 yılı aşkın bir süredir başarısız bir öğrencimizin olmayışı bizim en büyük motivasyon kaynağımız.

Whatsapp
Ece
Ece
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1